Filmgoo.Com adresimizin yeni ismi www.Filmmotto.Com olarak değiştirilmiştir. Çakma ve kopya sitelere itibar etmeyiniz. TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR!!

  Colin Firth Ifsa Oldu!

Colin Firth Ifsa Oldu! 30 Aralık 2014

Kingsman: Gizli Servis filminden yeni görseller yayinlandi.

Mark Millarin çizgi romanindan beyazperdeye uyarlanan Kingsman: Gizli Servis filminden 2 yeni fotograf yayinlandi. Bir Dilim SuçYildiz TozuKick-Ass ve X-Men: Birinci Sinif gibi filmlere imzasini atan Matthew Vaughnun yönetmen koltuguna oturdugu filmin senaryosu yöntmen Vaughn ile beraber Jane Goldmana ait.

Birbirinden yetenekli isimlerin birarada oldugu filmin basrolünde; Zoraki Kral filmindeki performansiyla Oscar ödülüne layik görülen Colin Firth, genç oyuncu Taron EgertonSamuel L. Jackson ve 2 Oscar ödülü olan Michael Caine yer alirken onlara; Mark HamillMark StrongSofia Boutella ve Sophie Cookson gibi isimler eslik ediyor.

Farkli bir James Bond güzellemesi olarak degerlendirilebilecek olan film; usta bir gizli ajanin, genç ve yetenekli bir çocugu kanatlari altina alarak onu egitmesini konu aliyor. Komedi soslu aksiyon filmi Kingsman: Gizli Servis, 13 Mart 2015te sinemalarda!

  • Beğen
    0  Filmi Yorumları

0 Yorum Yapılmış
Misafir